
Дверной накладной доводчик RYOBI 9900 9903 DARK BRONZE STD ARM EN_ 2/3 до 65 кг 965 мм
- В наличии
- Код: RYO7000005280
2 596 ₴
- +380 (50) 555-04-11viber, telegram
- +380 (96) 158-80-88
- +380 (96) 015-55-75telegram
- +380 (99) 437-88-22viber
• Модель дотягувача: 9903
• Колір обробки: DARK_BRONZE
• Тип тяги дотягувача: STD_ARM
• Клас дотягувача: EN_2/3
• Максимальна вага дверей: до_65кг
• Максимальна ширина дверей: 965мм
Повний опис
Дотягувач накладного типу RYOBI 9903 STD для внутрішніх та легких зовнішніх дверей.
Колір обробки - темна бронза.
Клас 2/3.
Максимальна вага дверей до 65кг,
Максимальна ширина дверей 965мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення. Ресурс експлуатації 500 000 циклів. Робоча температура від -20°С до +45°С. Розміри 178х41х64,5мм. Комплектація: комплект кріплення, тяга стандартна.Регулювання класу дотягувача відбувається шляхом переміщення дотягувача по дверному полотну, див. монтажний шаблон який входить в комплектацію з дотягувачем
Доводчик для дверей накладной RYOBI 9903 STD инструкция.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Япония |
| Вид доводчика | Верхнего расположения |
| Конструкция доводчика | Рычажный |
| Масса дверного полотна, до | 65 кг |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Ширина дверного полотна | 965 мм |
| Размеры | |
| Высота | 41 мм |
| Длина | 178 мм |
| Ширина | 64.5 мм |
- Цена: 2 596 ₴





