
влевовправо
Самоклеюча декоративна 3D панель камінь жовтий мармур 700х700х7мм (152) SW-00000220
- В наличии
- Код: SW-00000220
135 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 555-04-11
viber, telegram
- +380 (96) 158-80-88
- +380 (96) 015-55-75telegram
- +380 (99) 437-88-22viber
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самоклеюча декоративна 3D панель камінь жовтий мармур 700х700х7мм (152)
Декоративна панель під камінь виготовлена із спіненого поліпропілену. Це універсальний і щільний матеріал, але водночас легкий. Його термін служби понад 20 років. Самоклеючі 3D панелі з поліпропілену - це швидкий ремонт з мінімумом шуму та будівельного сміття.
Змініть декор вашого будинку лише за 1 день!
Основні переваги панелей:
- Легко монтуються на стіну;
- Не вимагають тривалої підготовки перед монтажем, можна використовувати на нерівних поверхнях;
- Дозволяють на 30% покращити теплоізоляцію в приміщенні, оскільки матеріал має закриті пори;
- Гіпоалергенні, за рахунок цього панелі можна встановлювати навіть у дитячій кімнаті;
- М'яку основу, за рахунок цього захищають від побутового травматизму;
- Під час прибирання можна використовувати будь-які миючі засоби;
- Не вбирають вологу та бруд;
- Матеріал не виділяє шкідливих речовин. Панелі безпечні для здоров'я людей та тварин.
Посібник із монтажу декоративної 3D панелі під камінь:
- Розрахувати обсяг поверхні, що обклеюється;
- Підготувати стіну під поклейку (прогрунтувати або просто прибрати пил);
- Зняти захисну плівку з панелі;
- Приклеїти панель та щільно притиснути до стіни.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sticker Wall |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 700 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Вспененный полипропилен |
| Покрываемая панелью площадь | 0.49 кв.м |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Толщина | 7 мм |
| Форма поставки материала | Лист |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Статус для закупок | Вывод из ассортимента - несоответствие размера |
- Цена: 135 ₴





