
влевовправо
Самоклеюча 3D панель світло-зелені хвилі 600x600x6мм SW-00001327
- Нет в наличии
- Код: SW-00001327
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 555-04-11
viber, telegram
- +380 (96) 158-80-88
- +380 (96) 015-55-75telegram
- +380 (99) 437-88-22viber
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самоклеюча 3D панель блакитні хвилі 600х600х6мм SW-00001327
Декоративні 3D панелі на самоклеючій основі тепер можна легко зробити ремонт за 1 день! При цьому не потрібно шукати підрядників для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал - спінений поліпропілен. Термін служби становить понад 20 років.
Переваги панелей:
- Легкий монтаж;
- Підходять для використання на нерівних поверхнях;
- Якісний утеплювач;
- Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
- Можна мити;
- Не вбирають вологу та бруд;
- Гіпоалергенні;
- Незаймистий матеріал;
- М'які та безпечні для дітей;
- Не виділяють шкідливих випарів;
- Є всі необхідні сертифікати.
Самоклеючі панелі, з універсальним дизайном підходять для поклейки як у приватному будинку:
- Квартира/будинок (кухня, санвузол, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокій).
Так і в громадських місцях:
- Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція з встановлення декоративної 3D панелі:
- Виміряти поверхню, що обклеюється;
- Очистити стіну від пилу;
- З панелі зняти захисну плівку;
- Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sticker Wall |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 600 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Вспененный полипропилен |
| Покрываемая панелью площадь | 0.49 кв.м |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Толщина | 6 мм |
| Форма поставки материала | Лист |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Статус для закупок | Вывод из ассортимента - несоответствие размера |
- Цена: 90 ₴






