
влевовправо
Петля для металопластикових дверей Roto PS 23 RAL 9016 біла E 17-20.5 085-31 артикул 492558
- Під замовлення
- Код: 492558
Відправка з 02 травня 20261 003 ₴
+380 (50) 555-04-11
viber, telegram
- +380 (96) 158-80-88
- +380 (96) 015-55-75telegram
- +380 (99) 437-88-22viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля для металопластикових дверей Roto PS 23 RAL 9016 біла E 17-20.5 085-31 артикул 492558.
- Висота наплаву стулки: 17-20,5 мм.
- Висота — 95 мм
- Ширина — 85 мм
- Максимальна вага стулки дверей 80 кг.
Регулювання:
- Регулювання за вертикаллю +5/-1 мм;
- Регулювання по горизонталі +-5 мм;
- Регулювання притиснення стулки +- 1,75 мм;
Протизламність:
Є запатентована захист петли от вивішування і зняття створки.
Кріпити за допомогою трьох додаткових сталевих штифтів і спеціальних шурупів.
Висота наплаву дверних профілів ПВХ: Завантажити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roto |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Штирьова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Колір | Білий |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 95 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 80 кг |
| Комплектація петлі | Декоративний ковпачок, Кріпильний комплект |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 003 ₴



