
влевовправо
Касета привода для металопластикових вікон і дверей фурнітура ROMB (збирання гвинтами) Ремкомплект
- Немає в наявності
- Код: 17533
1 131 ₴
+380 (50) 555-04-11
viber, telegram
- +380 (96) 158-80-88
- +380 (96) 015-55-75telegram
- +380 (99) 437-88-22viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Касета приводу фурнітура ROMB (ремкомплект, зборка гвинтами) для ПВХ вікон і дверей.
Ремкомплект касети приводу ROMB відновлює роботу металопластикових вікон і дверей під час зносу або ламання механізму. Підходить для поворотно-відкидної фурнітури ROMB, забезпечує плавний хід ручки, стабільний притискання стулки та продовжує термін експлуатації всієї конструкції. Швидке складання на гвинтах дає змогу замінити тільки редуктор без повної заміни фурнітури.
Комплектація касета з шестернею, корпус — 2 шт., гвинти — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROMB |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | Привід |
| Покриття | Оцинковане |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 28 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 131 ₴



